Work

Seria dokumentalna Human Smart Cities

Polska się zmienia, również ta powiatowa. Byliśmy, widzieliśmy.
24 polskie miasta, w większości małe, wzięły udział w konkursie na innowacyjne, pilotażowe wdrożenia technologiczne i uczyły się na żywym organizmie jak tworzyć miasta naprawdę przyjazne mieszkańcom.

Human Smart Cities czyli inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców to nasz nowy mini-serial dokumentalny o nowatorskich technologiach implementowanych w polskich miastach: od smart parkingów z podziemnymi zbiornikami na deszczówkę zasilającą parkingową zieleń, przez innowacyjne zbiorniki selekcjonujące odpady i zawiadamiające śmieciarkę o przepełnieniu, po Future City Games, angażujące graczy w twórcze rozwiązywanie wyzwań, przed którymi stajemy na drodze ku inteligentnej, zrównoważonej i środowiskowo przyjaznej przyszłości.

Work

HSC Partycypacja, Odcinek 4 

Human Smart Cities  (4×6 min)
Typ: Seria dokumentalna
Dystrybucja: TV + Online
Format: 4K

Kto ma rację: urzędnik czy mieszkaniec? Kto powinien decydować o tym, jak powinny wyglądać nasze miasta w przyszłości?
W tworzenie inteligentnej strategii rozwoju Lublina zaangażowało się aktywnie 30 000 osób! Powstała Strategia Lublin 2030, która zawiera w sobie 95% propozycji mieszkańców. Brawo Lublin!
Human Smart Cities, czyli inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców, to seria pięciu filmów dokumentalnych zrealizowanych przez DogFilm Studio Filmowe dla Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Prime documentary film & video content since 2003

DogFilm Studio

Jana Styki 24/8
03-928 Warsaw
POLAND

dogfilm@dogfilm.pl

+48 602 473 113

© 2003 – 2021 DogFilm Studio
contact-section